Loading

Taranto Galvano tarafından hayata geçirilen kaplama tesisleri, otomotiv sektöründe geniş bir kullanım alanına sahiptir. Uzun ömürlü çözümler sunan Taranto Galvano sektördeki büyük tecrübesini yeni tesislerine yansıtırken, teknoloji ve imalat detaylarında sürekli geliştirmeler yapmaktadır. Otomatik kaplama tesisleri, otomotiv sektöründe birçok kuruluş tarafından tercih edilen Taranto Galvano, esnek üretim yetenekleri ve her ihtiyaca adapte edilebilen ürün çözümleri ile etkin bir iş ortağıdır. 50 yılı aşkın deneyimi ile hizmet sunan Taranto Galvano, sektöründeki öncü konumunu yenilikçi yaklaşımı ile muhafaza edecektir.  

EN KÜÇÜK PARÇADAN MOTORA...

Taranto Galvano, civatadan motora kadar, Otomotiv Endüstrisi'nin ihtiyacı olan her türlü kaplama çözümü için tesis üretebilmektedir. 

Taranto Galvano, otomatik kaplama tesisleri, insan hatasını minimize etmek üzerine inşa edilir. Otomatik tesisler, Taranto Galvano tarafından sunulan yazılım ve otomasyon çözümleri ile tamamlanır ve dünya standartlarında çalışmak üzere testleri gerçekleştirilir. Sonuç: Kusursuz ürünler için, kusursuz tesisler. 

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İÇİN ÜRETTİĞİMİZ TESİSLER

 

otomotiv-civata-somun.jpg
CİVATA ve SOMUN
otomotiv-baglanti-elemanlari.jpg
BAĞLANTI ELEMANLARI
otomotiv-yakit-deposu.jpg
YAKIT DEPOSU
otomotiv-boru.jpg
BORU
otomotiv-jant.jpg
JANT ve JANT KAPAKLARI

 

otomotiv-1.jpg